17.12.14

#bademlebudukdavet GRAND HYATT İSTANBULCanım arkadaşım Elif bademlebuduk blogunun yazarı 06 Aralıkta Grand Hyatt İstanbul Taksim 34 Restaurantta da şık bir çay partisine imza attı. Fotoğrafını görmüş olduğunuz  özenle hazırlanmış  masayı biz davetli blogger için  dünyaca ünlü executive şef Fabio Brambilla ve Grand Hyatt pastane şefi Şaban Cavlak usta hazırladılar. Tabiri caizse kuş sütü eksikti. 

çay saati menüsü


sunum


otel organizasyon

bademlebudukdavet

Tattığım yeni lezzetler  den aklımda kalanlar;  kurutulmuş ve bereketin simgesi olan portakal dilimleri, ayvalı krambil, boşnak böreği, fıstıklı balkan tulumba, sanırım hepsi aklımda lezzetleri damağımda kalmış. 


Ortada Şef Fabio, solda Şef Şaban Cavlak. 

Sunum ve masa için tek tek ilgilendi  Fabio. Erken gitmenin avantajından yararlanıp tek tek bütün ikramları inceledim. İçeriğinde nele rolduğunu öğrendim.Sadece öğrendim hadi yap deseler adres olarak oteli gösteririm.34 Restaurant miss gibi tarçın koktu o gün. 

grand hyatt istanbul


Elif etkinliği  konseptli yaptı. Dress codemuz ; pullu payetli, şıkır şıkır.
Canan ile kafa kafaya verdik ve bu güzel eteği aldık. Tabikisi dore.
 Başka hiçbir renge bakmadım. 
Davet ilgili detayları #bademlebudukdavet #bademlebudukçaypartisi #çaypartisibademlebuduk ve #grandhyattistanbul etiketleriyle takip edebilirsiniz. 

1 yorum:

  1. canım benim geldiğin için teşekkür ederim.
    Dress code için etek seçiminize bayıldım Canan ile senin

    YanıtlaSil

Yorumlar buraya..