3.6.15

9.Fairy Yemek Şenliği

Fairy sponsorluğunda Berna Laçin ile Mayıs ayında Ankara Crowne Plaza da buluştuk. Ekran gerçekten farklı gösteriyormuş, daha güzel bir kadın karşıladı bizi.Tek tek sohbet etti bizi tanımak için sorular sordu. Keyifli bir etkinlik oldu.O gün bizlere Guiness rekortmeni, "Dünyanın en güçlü adamı" Litvanyalı Zydrunas Savickas'da eşlik etti. Ankamall Avm önüne 10.000 tabak yüklü 18 ton ağırlığındaki tır onun için hazırlanmıştı. 
Fotoğrafsız etkinlik mi olur. Savickas'ın sabrını sonuna kadar kullanıp tek tek fotoğraf çekindik. Minnacık kaldım yanında..Sabırla tüm sorduğumuz soruları cevapladı. Hatta evde bulaşıkları kimin yıkadığını bile sorduk. Sonra hep birlikte şenlik alanına gittik. Dağıtılmak için tavuklu pilav hazırlamışlar. Yarışmalar yapıldı. Balonlar dağıtıldı.Şenliğin sonuna kadar kalamadım ama 18 ton ağırlığındaki tırı çekmiş..

Fairy hakkında :
P&G markası olan bulaşık deterjanı ürünü Fairy, 1898 yılında İngiltere'de tescilli bir sabun markası olarak ortaya çıktı. Marka, Fairy ismini ilk kez bir müzik kutusunun üzerinde görülen peri figüründen esinlenerek kullanmaya karar verdi ve bu markanın ilk görseli oldu. marka sabundan oluşan ürün gamına, inovasyonlarla geliştirdiği diğer birçok temizlik ürününü katarak, bulunduğu pazarlarda en çok tercih edilen marka ve adeta ikonik bir sembol haline geldi. Fairy markası Türkiye'nin de içinde bulunduğu Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde bilinirliği çok yüksek ve güçlü bir marka. 2010 Nisan ayında Türkiye pazarına giren Fairy'nin hem elde yıkama hem de otomatik makine deterjanı mevcut.
**p&g paketi için teşekkür ederim.

12 yorum:

 1. Çok güzel bir etkinlik olmuş canım ya Berna laçin e zaten bayılırım bu etkinlikte bir kez daha hayran oldum resimlerden :)

  YanıtlaSil
 2. Cok guzel bir etkinlik olmus. Keske orada bende olsaydim. ;)

  YanıtlaSil
 3. umarım bir gün bende etkinliklere katılırım eğlenmişsiniz ne güzel :)

  YanıtlaSil
 4. Orada olmayı çok isterdim.. Berna Laçin'i çok severim..:) Sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel bir gün olmuş.Daha önce konuşmuştuk,resimleri görünce hatırladım etkinliği :))

  YanıtlaSil
 6. ne diyelim severek kullanıyorum :-)))))

  YanıtlaSil
 7. güzel bir gün geçirmişsiniz,sevgiler

  YanıtlaSil
 8. Güzel bir etkinlik olmuş maşallah etkinlikten etkinliğe koşuyorsunuz :) Kıskandımmmm

  YanıtlaSil
 9. Güzel bir etkinlik olmuş.Sevgiler.

  YanıtlaSil
 10. Fairy'i ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Bulaşık makinemde harikalar yarattı. Başka bir ürün kullanmıyorum.

  YanıtlaSil
 11. Merhaba Gülşen Hanım çok güzel etkinler düzenliyor ve paylaşıyorsunuz ben de katılmak isterim :) sevgiler :)

  YanıtlaSil

Yorumlar buraya..