11.6.15

Bu Yaz Gözlerimiz Kİ ET LA Güneş Gözlüklerine EmanetKerem yaşına girdiğinden beri güneş gözlüğü takar.İlk gözlüğü markasını şu an hatırlayamıyorum ama arkası cırtcırtlıydı dışarı çıkacağı zaman koşa koşa gidip alıp takardı. Çocuktur alırız öyle 5-10 tl lik bir şey taksın diye düşünmedim hiç. Aldığımız gözlüklerin hiçbiri kırılmadı desem. Ya bir yerler de unuttuk yada kaybettik. 

Güneş ülkemizi unutsa da :). Bu yıl ki gözlük tercihimiz Ki ET LA oldu. Fransız markası olan kietla 0-6 yaş çocuklar için çok güzel gözlükler tasarlamış. Çocukların gözlerini zararlı güneş ışınlarından korumak içim özel geliştirilmiş.Kİ ET LA’nın polikarbonat camları UV, UVB ve UVC ışınlarına karşı yüzde 100 koruma sağlıyor.Kırılmaz, menteşesiz, esnek ve hafif çerçeveye; yumuşak ve ayarlanabilir baş bandına sahip olan Kİ ET LA güneş gözlükleri ayrıca çocukların burun gelişimi de düşünülerek tasarlanmış. Güneşin zararlı etkilerine karşı mavi ışık engelleyici camları ile Kategori 4 seviyesinde yüksek koruma sağlayan Kİ ET LA güneş gözlükleri 25’ten fazla ülkede güvenle kullanılıyormuş. Kİ ET LA gözlüklerine Joker, Morhipo.com, Hepsiburada.com, Trendyol, Baby Mall, Bebeğim ve Bebek Hause'da bulabilirsiniz.

Çocuğunuza hangi marka gözlük alıyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

17 yorum:

 1. Çok yakışmış kuzuma güle güle kullansın paşam :)

  YanıtlaSil
 2. mankeninizde çok yakışıklı :))

  YanıtlaSil
 3. Güzel. Benim çocuklar çok büyük kendileri tercih yapıyorlar. Ama çocukların gözlerinede önem vermek gerçekten çok gerekli.

  YanıtlaSil
 4. benimki hiç gözlük takmadı hala da sevmez takmayı bakalım biraz daha cool olunca alışacak elbet :-))

  YanıtlaSil
 5. öğrendiğim iyi oldu, manken de muhteşem

  YanıtlaSil
 6. Maşallah çok yakışmış :)

  YanıtlaSil
 7. Çok yakışmış maşallah delikanlı da çok tatlı :)

  YanıtlaSil
 8. çevremdeki çocuğu olanlara bu konuda bilgi vericem =)

  YanıtlaSil
 9. Ay maşallah ne kadar yakışıklı.

  YanıtlaSil
 10. maşallah çok tatlı :) bu arada ben sizi takipteyim ben de beklerim :)http://guzelvekulturluyum.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 11. biz de bundan kullanıyoruz
  güneş gözlüğü hassas bir konu

  YanıtlaSil

Yorumlar buraya..