12.2.16

#gulshengebe/ Lohusa Pijama Takımları

Hamileliğimin 233. gününü de bitirmek üzereyim. Akıllı telefonlarda olan uygulamalar gerçekten çok işime yarıyor. Hamileliğim en başından beri itsmybaby uygulamasını kullanıyorum.  Beceriksiz anneyim ya da ikinci çocuğun rahatlığı olsa gerek doğum çantam hala hazır değil. Listem hazır kıyafetler yıkandı ütülendim ama hepsi hala bir araya toplayıp çantaya koyamadım. Eksik bir kaç şey kaldı. Hepsini bir araya toplayıp blogda da yazacağım. 

Günün konusu lohusa pijamaları. Firmalar neden zayıf gebeleri düşünmüyor, o pijamaların içine yan yana 3 tane ben girerim yahu. Bir de hepsi anne işi. Annem böyle konuşunca gülüyor bana "e sen nesin kızım sende iki erkek annesisin". Gerçekten bana göre değil. Epeyce gezdim  gerek mağaza mağaza gerek se online alışveriş siteleri. En son I&D  sitesinden verdiğim siparişle derin bir oh çektim, bu sorunu da böylelikle halletmiş oldum. Şimdi size göre sorun gibi görünmüyor olabilir ama hamile kafası diye bir şey var yoğun çok yoğun yaşıyorum. 

 Linki tıklayarak  ürüne ulaşabilirsiniz. Benzer tonlarda bir de sabahlık aldım. Neden mavi almadın diye yorum yapmayın olur mu. İçimiz dışımız mavi oldu. Kargo ofise geldiğinde aa mavi alsaydın der oldular gözlerimi kocaman açmışım..Diyorum hamile kafası yaklaşmayın.


Pijamanın her iki tarafında çıtçıtlar var. Emzirirken rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Ürün açıklamasında yazdığı gibi 100% Cotton/Pamuk   Rahat ve esnek kumaşa sahip. S beden aldım. 60 kiloyum. 62 kilo ile doğum yaparım diye tahmin ediyorum.

Siparişim ertesi gün öğleden önce elimde oldu. Saat 15.00'e kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim ediliyor. Polar pijamalarda şu an  3 al 2 öde kampanyaları var. 14.90 ve 19.90 ürünlerine göz atmayı unutmayın olur mu?

3 yorum:

  1. Çok güzel canım güzel günlerde kullan aman boşver mavi olması şart mı ;)

    YanıtlaSil
  2. Gülsen'cim çok güzel bir seçim olmuş.Güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
  3. güle güle kullan canım çok şekermiş. hem hamile hem small maşşallah :-)

    YanıtlaSil

Yorumlar buraya..