15.11.16

Remington ProLuxe 25-38 Wand Saç Maşası yorumlarım

Bugünlerde zaman benim için artık çok daha kıymetli olmaya başladı. İki çocuk annesi olunca günlük, haftalık hatta bu aralar aylık planlar yapmaya başladım. Çocuklarıma daha uzun zaman ayırmak için, kendime ayırdığım vakitleri biraz daha kısalttım.Annelikte bunu gerektirir..
En başta ki fedakarlığım kuaförde harcadığım zamanlar oldu. Artık öyle saatlerce kuaför salonlarında zaman geçirmek yok. Çok zorunlu kalmadıkça saçlarımı sabahları kendim yapmaya başladım. 
Önceleri  kuaförden çıkmış gibi olmasa da  zamanla daha düzgün bukleler yapmaya başladım.İş arkadaşlarım kuaföre gittiğimi sanıyorlar.Bu aralar harika buklelerimi  Remington yeni saç maşası ile yapıyorum. İlk olarak rengi hoşunuza gitti değil Mi?  Diğer maşalardan  farkını soracak olursanız ilk olarak  saçı tutacak ek bir aparatı yok. ☺ Maşayı kutu içerisinden çıkan eldiven ile kullanıyorsunuz. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki eliniz kesinlikle yanmıyor.  OptiHEAT teknolojisi ile ProLUXE saç maşası tüm ısıyı eşit olarak dağıtıyor. Diğer maşalardan bir diğer farkı grip tech özelliği ile saçın kaymasını engelleyip kolay bir kullanım sağlıyor. Daha net açıklayacak olursam maşanın kullanım alanı biraz pütürlü, saçı maşaya rahatlıkla sarıp şekil verebiliyorsunuz.


Doğal  İri dalgalı saçlar artık daha  popüler.  Kısa saçlar da bile kullanım kolay olan Pro Luxe  25-38 mm Wand saç maşası benden tam not aldı. 
Siz hangi marka saç maşası kullanıyor sunuz?
Yorumlarınızı bekliyorum. 

3 yorum:

 1. Süper duruyor canım gule gule kullan bayildim ben bir bakayım masaya bende

  YanıtlaSil
 2. Çok beğendim Gülsen'cim hem maşayı, hem de eldiveni olmasını! Ben de böyle bir şey arıyordum, bakayım bir fiyatlarına. Ayrıca bence saçlarını da çok güzel yapmışsın, güle güle kullan!

  YanıtlaSil
 3. Arzum'un buka iyonlu saç maşası var bende.Ama saçlarım bel hizamda olduğundan kullanamıyorum artık,çok zor uzun saçlara maşa yapmak.Güle güle kullanın.Bu arada ''ℬℒᱛ𝒢 Yazılarımıza ✍ Artık Özel Karakterler 😀😃😍😵Ekleyebiliyoruz Yaşasınnnn ✌ 👍 ''yorumunuzdaki gülen yüzü de ☺ fark etmiş oldum..Google+ ekledim sizi.
  http://yesimlehertelden.blogspot.com.tr/ sayfama da beklerim...

  YanıtlaSil

Yorumlar buraya..